Kijkglazen worden Dashboards SWV en gewijzigde publicatiedatums
De informatie uit de Kijkglazen vindt u straks terug in verschillende Dashboards en de publicatiedatums van de (huidige) Kijkglazen zijn gewijzigd.
Dashboards
Kijkglas 1 en 2 worden straks getoond in dashboards. Dashboards SWV 1a en 1b vervangen Kijkglas 1 (deel 1 en deel 2). Dashboard SWV 2 vervangt Kijkglas 2.
Kijkglas 3, 4 en 5 vervallen
Kijkglazen 3 en 4 vervallen vanaf 1 januari 2023 en komen niet meer terug. U kunt deze inzien tot en met eind december 2022. Kijkglas 5 verschijnt voor het laatst in oktober 2022. Ook dit kijkglas komt niet meer terug.
Gewijzigde publicatiedatums
De publicatiedatums zijn gewijzigd. DUO verwacht de Dashboards SWV en Kijkglas 3 te publiceren in deze maanden:
- Dashboard SWV 1b - eind juli
- Dashboard SWV 1a - in augustus
- Dashboard SWV 2 - in september
- Het gecorrigeerde Kijkglas 3 - in augustus. De Kijkglas 3-versie van eind april 2022 is vanwege fouten verwijderd.